معرفی قصه

قصه کودکانه کرگدنی به نام کرگدن | شهر آی‌قصه | قسمت ۳

قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی

قصه صوتی | شهر آی ‌قصه یک مجموعه قصه کودکانه باحال تولید آی قصه درباره‌ی یک شهر خیالی است. در این شهر خیال‌انگیز شخصیت‌های بامزه‌ای از جمله داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا حضور دارند. هر کدام از کاراکترهای این قصه کودکان ویژگی‌های بامزه‌ای دارند و اتفاقات جالبی درباره‌ی آن‌ها روایت می‌شود. صداهای دوست‌داشتنی و تصویرسازی‌های جذاب آن‌ها نیز باعث شده، این مجموعه از آی قصه طرفداران زیادی داشته باشند و بچه‌ها را برای مدتی طولانی سرگرم کنند. قسمت سوم این مجموعه قصه شب «کرگدنی به نام کرگدن» نام دارد.


کرگدنی به نام کرگدن | قصه کودکانه باحال

در پنج قسمت اول از شهر آی قصه شخصیت‌های این مجموعه معرفی می‌شوند. سومین قسمت از این مجموعه درباره شخصیت «کرگدنی به نام کرگدن» است. کرگدنی که بچه‌ها عاشقش هستند. او بسیار بسیار بزرگ، بسیار بسیار مهربان و بسیار بسیار کتاب‌خوان است.

قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتیشهر‌ آی قصه | مجموعه قصه کودکانه باحالقصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی
شهر آی قصه، یک مجموعه قصه کودکانه است. این مجموعه را پوریا عالمی نوشته و آن را کارگردانی کرده است. قسمت سوم این مجموعه درباره‌ی کرگدنی به نام کرگدن است.
قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی
لیلی رشیدی روایت این مجموعه قصه صوتی را بر عهده داشته است و الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی صداپیشگان آن هستند. الکا هدایت همچنین سرپرستی گویندگان را نیز عهده‌دار بوده است.
قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی
شخصیت‌های شهر آی‌قصه توسط سلمان طاهری طراحی شده‌اند و مجتبا حیدرپناه آن‌ها را تصویرسازی کرده است.
قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی
ترانه‌ی این مجموعه قصه شب را پوریا عالمی سروده است، نیوشا قربانی و نیلوفر قربانی آن را آهنگسازی کرده‌اند و تنظیم کار را بامداد افشار انجام داده است.

کجا بشنویم؟

این قصه کودکانه باحال ، تمام قسمت‌های شهر آی‌قصه و چندین قصه کودکان دیگر را از لینک‌های زیر می‌توانید بشنوید.قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی
قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه کودکان برای بچه‌های امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه صوتی برای کودکان امروز است. قصه‌های تولیدشده در آی‌‌قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی
قصه کودکانه باحال قصه کودکان شهر آی قصه شب قصه صوتی

1 نظر در “قصه کودکانه کرگدنی به نام کرگدن | شهر آی‌قصه | قسمت ۳

  1. کتاب باز گفت:

    بسیار زیبا جذاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *