شهر آی ‌قصه داستان یک شهر خیالی است به نویسندگی پوریا عالمی که شخصیت‌های بامزه‌ای دارد. کاراکترها و شخصیت‌های شهر آی ‌قصه صداهای بامزه و دوست‌داشتنی‌ای دارند که به سرپرستی الکا هدایت ضبط می‌شود. راوی شهر آی‌قصه هم لیلی رشیدی است که با صدای مهربان و شیرین خود باعث شده قصه ی صوتی شهر آی قصه و قصه شب در دل کودکان و نوجوانان و حتی خانواده‌ها و بزرگترها هم جا باز کند. طراح کاراکترهای این قصه کودکانه سلمان طاهری است و مجتبا حیدرپناه هم تصویرگر این شهر خیال‌انگیز است. آزاده مؤیدی فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی و یاشار ابراهیمی صداهای داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا را می‌گویند.

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه ی صوتی ، قصه شب ، قصه‌ گویی و تولید داستان صوتی کودکانه برای کودکان امروز از ۲ تا ۱۲ سال است. آی‌قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه برای کودکان امروز است. قصه‌های تولید شده در آی قصه ، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.
آی قصه در حال حاضر قصه‌های خود را در اپلیکیشن قصه و وب‌اپلیکیشن خود، شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و همچنین پادگیرهای متنوع منتشر می‌کند. مخاطبان آی قصه می توانند بخشی از تولیدات را به صورت رایگان بشنوند.

هاپ هاپ سگ تنبل قصه صوتی شهر آی قصه است.
هاپ هاپ سگ تنبل شهر آی قصه

کجا بشنویم؟

این مجموعه قصه ی صوتی را می‌توانید از لینک‌های زیر بشنوید.


قصه ی صوتی شهر آی‌قصه | قسمت دوم

«هاپ‌هاپ» 

? نویسنده و کارگردان: پوریا عالمی

? راوی: لیلی رشیدی
? سرپرست گویندگان: الکا هدایت

? صداپیشگان: الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی

?‍? طراحی شخصیت: سلمان طاهری
? تصویرساز: مجتبی حیدرپناه

? آهنگساز: نیوشا و نیلوفر قربانی
? تنظیم: بامداد افشار
? ترانه: پوریا عالمی

برای گوش دادن به قصه شب و قصه ی صوتی کودکانه بیشتر از آی‌قصه و همچنین دیدن و شنیدن قسمت‌های قبلی از شهر آی‌قصه و آشنا شدن با تمامی شخصیت‌های شهر آی‌قصه کلیک کنید.

دیگر قصه‌های شهر آی‌قصه:

 قسمت ششم؛ بارون اومد، چیکار کنیم؟

 قسمت پنجم؛ آدام فاضایا

 قسمت چهارم؛ گربه شماره ۶

 قسمت سوم؛ کرگدنی به نام کرگدن

 قسمت دوم؛ هاپ‌هاپ

 قسمت اول؛ دایناماینا