معرفی قصه

قصه کودکانه شب | ماجرای اسم آدم‌ها | شهر آی قصه | قسمت ۷

قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه

شهر آی ‌قصه یک مجموعه قصه کودکانه شب درباره‌ی یک شهر خیالی است. در این شهر خیال‌انگیز شخصیت‌های بامزه‌ای از جمله داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا حضور دارند. هر کدام از کاراکترهای این قصه صوتی ویژگی‌های بامزه‌ای دارند و اتفاقات جالبی درباره‌ی آن‌ها روایت می‌شود. صداهای دوست‌داشتنی و تصویرسازی‌های جذاب آن‌ها نیز باعث شده طرفداران زیادی داشته باشند و بچه‌ها را برای مدتی طولانی سرگرم کنند. قسمت هفتم این مجموعه قصه برای کودکان «ماجرای اسم آدم‌ها» نام دارد.


در این قصه کودکانه شب چه خبر است؟

در هفتمین قسمت از شهر آی قصه بچه‌های این شهر به یک سوال فکر می‌کنند. سوال این است که چرا هر کسی یک اسم دارد؟

دایناماینا سوال را قبول ندارد و می‌گوید همین الان هرکدام از ما چند اسم داریم و بعد دلایلش را برای این حرف می‌شمارد. گربه‌ی شماره‌ی ۶ درباره‌ی قبیله‌ای صحبت می‌کند که آدم‌ها مثل رمز یکبار مصرف، در هر ساعت یک اسم دارند. کرگدنی به نام کرگدن درباره‌ی جایی صحبت می‌کند که در شناسنامه‌ی اهالی آن‌جا جای اسم هر کس، آرزوی او را می‌نویسند!

راستی چرا هر کسی باید فقط یک اسم داشته باشد؟ این قصه کودکانه شب را در اپلیکیشن آی قصه بشنوید و به جواب این سوال برسید!

قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصهشهر آی قصه | قصه کودکانه شبقصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه
شهر آی قصه، یک مجموعه قصه برای کودکان است. این مجموعه را پوریا عالمی نوشته و آن را کارگردانی کرده است. قسمت هفتم این مجموعه درباره اسم آدم ها است.
قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه
لیلی رشیدی روایت این مجموعه قصه صوتی کودکانه را بر عهده داشته است و الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی صداپیشگان آن هستند. الکا هدایت همچنین سرپرستی گویندگان را نیز عهده‌دار بوده است.
قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه
شخصیت‌های شهر آی‌قصه توسط سلمان طاهری طراحی شده‌اند و مجتبا حیدرپناه آن‌ها را تصویرسازی کرده است.
قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه
ترانه‌ی این مجموعه قصه شب را پوریا عالمی سروده است، نیوشا قربانی و نیلوفر قربانی آن را آهنگسازی کرده‌اند و تنظیم کار را بامداد افشار انجام داده است.

کجا بشنویم؟

این قصه کودکانه شب ، تمام قسمت‌های شهر آی‌قصه و چندین قصه برای کودکان را از لینک‌های زیر می‌توانید بشنوید.قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه
قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه کودکانه شب برای کودکان امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه برای کودکان امروز است. قصه‌های تولیدشده در آی‌‌قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه
قصه برای کودکان قصه کودکانه قصه شب قصه صوتی شهر آی قصه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *