معرفی قصه

قصه کودکانه حوصله‌مون سر رفت! | شهر آی‌قصه | قسمت ۱۳

قصه کودکانه بامزه شهر آی قصه شب یک قصه صوتی برای کودکان است

شهر آی ‌قصه یک مجموعه قصه کودکانه بامزه درباره‌ی یک شهر خیالی است. در این شهر خیال‌انگیز شخصیت‌های بامزه‌ای از جمله داینا ماینا ، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا حضور دارند. این کاراکترها و شخصیت‌های شهر آی ‌قصه صداهای دوست‌داشتنی و تصویرسازی‌های جذابی دارند که بچه‌ها را برای مدتی طولانی سرگرم می‌کنند و گزینه‌ی خوبی برای قصه صوتی شب کودکان خواهند بود.خلاصه قصه کودکانه بامزه

در مجموعه قصه کودکانه شهر آی ‌قصه ، شخصیت‌های جورواجوری وجود دارند که هرکدام ویژگی‌های بامزه‌ی خودشان را دارند. این شخصیت‌ها در هر قسمت اتفاقات جالبی را تجربه می‌کنند. قسمت سیزدهم این مجموعه درباره‌ی روزی است که حوصله‌ی همه‌ی اهالی شهر آی‌قصه سر رفته بود و نمی‌دانستند باید چیکار کنند؟ برای همین آن‌ها نشستند به حرف زدن و فکر کردن. بعد شروع کردند به آه کشیدن! اما آه کشیدن که حوصله‌ی آدم را سر جایش نمی‌آورد.

این قصه کودکانه بامزه را بشنوید تا بدانید واقعا چه چیزی حوصله‌ی اهالی شهر را سر جایش می‌آورد؟ داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، هاپ هاپ، سینا و مینا آخرش چه کار کردند؟

قصه کودکانه بامزه شهر آی قصه یک قصه شب کودکانه است.شهر آی قصه | مجموعه قصه کودک صوتیقصه کودکانه بامزه شهر آی قصه یک قصه شب کودکانه است.
مجموعه شهر آی قصه، از تولیدات صوتی آی قصه است. این مجموعه را پوریا عالمی نوشته و آن را کارگردانی کرده است.
قصه کودکانه بامزه شهر آی قصه یک قصه شب کودکانه است.
لیلی رشیدی روایت این مجموعه قصه کودکانه شب را بر عهده داشته است و الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی صداپیشگان آن هستند. الکا هدایت همچنین سرپرستی گویندگان را نیز عهده‌دار بوده است.
قصه کودکانه بامزه شهر آی قصه یک قصه شب کودکانه است.
شخصیت‌های شهر آی‌قصه توسط سلمان طاهری طراحی شده‌اند و مجتبا حیدرپناه آن‌ها را تصویرسازی کرده است.
قصه کودکانه بامزه شهر آی قصه یک قصه شب کودکانه است.
ترانه‌ی این مجموعه قصه کودکانه بامزه را پوریا عالمی سروده است، نیوشا قربانی و نیلوفر قربانی آن را آهنگسازی کرده‌اند و تنظیم کار را بامداد افشار انجام داده است.

کجا بشنویم؟

این قصه کودکانه بامزه و تمام قسمت‌های شهر آی‌قصه را از لینک‌های زیر می‌توانید بشنوید.قصه کودکانه بامزه شهر آی قصه شب یک قصه صوتی برای کودکان است
قصه کودکانه بامزه شهر آی قصه شب یک قصه صوتی برای کودکان است

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه کودکان برای بچه‌های امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه صوتی برای کودکان امروز است. قصه‌های تولیدشده در آی‌‌قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.قصه کودکانه بامزه شهر آی قصه شب یک قصه صوتی برای کودکان است

دیدگاهی در مورد “قصه کودکانه حوصله‌مون سر رفت! | شهر آی‌قصه | قسمت ۱۳

  1. ریما گفت:

    چقدر این قصه بامزه‌ است. یه قصه برای کودکان بی‌حوصله 😂

    1. آی قصه گفت:

      بله. خوشحالیم که این قصه کودکانه رو دوست داشتید. 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *