معرفی قصه

قصه ی صوتی کودکانه کی پشت دره؟ | شهر آی قصه | قسمت ۹

مجموعه قصه ی صوتی کودکانه شهر آی ‌قصه درباره‌ی یک شهر خیالی است. در این شهر خیال‌انگیز شخصیت‌های بامزه‌ای از جمله داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا حضور دارند. هر کدام از کاراکترهای این قصه صوتی ویژگی‌های بامزه‌ای دارند و اتفاقات جالبی درباره‌ی آن‌ها روایت می‌شود. صداهای دوست‌داشتنی و تصویرسازی‌های جذاب آن‌ها نیز باعث شده طرفداران زیادی داشته باشند و بچه‌ها را برای مدتی طولانی سرگرم کنند. قسمت نهم این مجموعه قصه شب درباره دوستی و خوشحال کردن دوستان است. تمام شخصیت‌های شهر آی قصه در این قسمت حضور دارند.


در این قصه ی صوتی کودکانه چه خبر است؟

در قسمت قبلی شنیدیم که سینا روی پله سر خورد و پایش شکست. دکتر پای سینا را گچ گرفت و به او گفت باید مدتی خانه بماند و استراحت کند تا پایش خوب بشود. در این قسمت، سینا با پای گچ‌گرفته روی تختش نشسته بود و حوصله‌ش هم سر رفته بود. تا اینکه صدای زنگ در آمد.

سینا پرسید: «کیه؟» اما کسی جواب نداد. سینا چندبار دیگر سوالش را تکرار کرد اما هیچ صدایی از پشت در نشنید. بنابراین او کمی ترسید و …

قصه‌ی «کی پشت دره؟» را در اپلیکیشن آی قصه بشنوید تا پی ببرید چه کسی پشت در بود!

قصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب سینا و میناشهر آی قصه | قصه ی صوتی کودکانهقصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب
شهر آی قصه، یک مجموعه قصه شب برای کودکان است. این مجموعه را پوریا عالمی نوشته و آن را کارگردانی کرده است. قسمت نهم این مجموعه درباره دوستی و خوشحال کردن دوستان است.
قصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب
لیلی رشیدی روایت این مجموعه قصه ی صوتی کودکانه را بر عهده داشته است و الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی صداپیشگان آن هستند. الکا هدایت همچنین سرپرستی گویندگان را نیز عهده‌دار بوده است.
قصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب
شخصیت‌های شهر آی‌قصه توسط سلمان طاهری طراحی شده‌اند و مجتبا حیدرپناه آن‌ها را تصویرسازی کرده است.
قصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب
ترانه‌ی این مجموعه قصه شب را پوریا عالمی سروده است، نیوشا قربانی و نیلوفر قربانی آن را آهنگسازی کرده‌اند و تنظیم کار را بامداد افشار انجام داده است.

کجا بشنویم؟

این قصه شب، تمام قسمت‌های شهر آی‌قصه و چندین قصه ی صوتی کودکانه دیگر را از لینک‌های زیر می‌توانید بشنوید.قصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب
قصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه ی صوتی کودکانه برای کودکان امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه هایی برای کودکان امروز است. قصه‌های تولیدشده در آی‌‌قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.قصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب
قصه ی صوتی کودکانه شهر آی قصه شب

دیدگاهی در مورد “قصه ی صوتی کودکانه کی پشت دره؟ | شهر آی قصه | قسمت ۹

 1. مهربان گفت:

  چه داستان دنباله دار و قشنگی بود و چه تصویر پر از جزییاتی و قشنگی کار کردین
  ممنون از آی قصه ، خسته نباشید

  1. آی‌قصه گفت:

   تصویرهای شهر آی‌قصه کار مجتبی حیدرپناهه که بی‌نظیره کارهاش 🙂

 2. صبا گفت:

  بسیار عالی است، متشکرم که اینقدر با دقت و ظرافت تمام انچه برای کودکان لازم است در قصه هاتون درنظر گرفتید. من دوتا بچه دارم 4 ساله و 8 ساله و هرشب با قصه های شما میخوابن.

  1. آی‌قصه گفت:

   لطف دارید شما. تمام تلاشمون اینه که بچه‌ها آروم بخوابن و از دنیای خیالشون غافل نشن 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *