معرفی قصه

قصه کودکانه درخت پشت پنجره | شهر آی‌قصه | قسمت ۱۰

قصه درخت پشت پنجره قصه شب کودکان صوتی

شهر آی ‌قصه یک مجموعه قصه شب کودکان صوتی درباره‌ی یک شهر خیالی است. در این شهر خیال‌انگیز شخصیت‌های بامزه‌ای از جمله داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا حضور دارند. هر کدام از کاراکترهای این قصه صوتی ویژگی‌های بامزه‌ای دارند و اتفاقات جالبی درباره‌ی آن‌ها روایت می‌شود. صداهای دوست‌داشتنی و تصویرسازی‌های جذاب آن‌ها نیز باعث شده طرفداران زیادی داشته باشند و بچه‌ها را برای مدتی طولانی سرگرم کنند. قسمت دهم این مجموعه قصه کودکانه درباره دوستی و طبیعت است. مینا و درخت پشت پنجره، شخصیت‌های این قسمت از شهر آی‌قصه هستند.


قصه صوتی درخت پشت پنجره

این قسمت از شهر آی ‌قصه درباره‌ی دوست جدید مینا است. قضیه از این قرار است که پشت پنجره‌ی اتاق مینا و سینا، یک درخت وجود دارد که سال‌ها آن‌جا بوده است. اما مینا هیچ‌وقت به این درخت توجه نکرده است. تا اینکه یک روز صبح که مینا از خواب بیدار می‌شود، درخت را می‌بیند و متوجه حضور او می‌شود. مینا با خودش فکر می‌کند اسم این درخت چیست؟ از کجا آمده است؟ و بعد خیلی زود با درخت پشت پنجره دوست می‌شود و با او کلی حرف می‌زند و قصه‌ی درخت‌های دیگر را از او می‌پرسد. این قصه شب صوتی را بشنوید تا از گفت‌وگوی مینا و درخت پشت پنجره باخبر شوید.

قصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکانشهر آی قصه | قصه شب کودکان صوتیقصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکان
مجموعه شهر آی قصه، از تولیدات قصه صوتی آی قصه برای کودکان است. این مجموعه را پوریا عالمی نوشته و آن را کارگردانی کرده است. قسمت دهم این مجموعه درباره دوستی است.
قصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکان
لیلی رشیدی روایت این مجموعه قصه شب کودکان صوتی را بر عهده داشته است و الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی صداپیشگان آن هستند. الکا هدایت همچنین سرپرستی گویندگان را نیز عهده‌دار بوده است.
قصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکان
شخصیت‌های شهر آی‌قصه توسط سلمان طاهری طراحی شده‌اند و مجتبا حیدرپناه آن‌ها را تصویرسازی کرده است.
قصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکان
ترانه‌ی این مجموعه قصه کودکانه را پوریا عالمی سروده است، نیوشا قربانی و نیلوفر قربانی آن را آهنگسازی کرده‌اند و تنظیم کار را بامداد افشار انجام داده است.

کجا بشنویم؟

این قصه شب، تمام قسمت‌های شهر آی‌قصه و چندین قصه شب کودکان صوتی دیگر را از لینک‌های زیر می‌توانید بشنوید.قصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکان
قصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکان

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه ی صوتی کودکانه برای کودکان امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه هایی برای کودکان امروز است. قصه‌های تولیدشده در آی‌‌قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.قصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکان
قصه صوتی درخت پشت پنجره قصه شب برای کودکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *