معرفی قصه

قصه کودکانه داینا ماینا | شهر آی‌قصه | قسمت اول

قصه جالب کودکانه دایناماینا از شهر آی قصه، یک قصه شب برای کودک است

شهر آی ‌قصه یک مجموعه قصه جالب کودکانه درباره‌ی یک شهر خیالی است. در این شهر خیال‌انگیز شخصیت‌های بامزه‌ای از جمله داینا ماینا ، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا حضور دارند. این کاراکترها و شخصیت‌های شهر آی ‌قصه صداهای دوست‌داشتنی و تصویرسازی‌های جذابی دارند که بچه‌ها را برای مدتی طولانی سرگرم می‌کنند. در پنج قسمت اولیه‌ی این مجموعه قصه شب ، شخصیت‌ها معرفی می‌شوند و در قسمت‌های بعدی اتفاقات جالبی درباره‌ی آن‌ها روایت می‌شود.

اولین قسمت این مجموعه که توسط آی‌قصه تولید شده است، درباره‌ی دایناسوری به نام داینا ماینا است؛ یک دایناسور پیر با گردن خیلی خیلی خیلی دراز که پشت کوه‌ها زندگی می‌کند اما سرش را از بالای کوه تا این‌ور کوه می‌آورد و با بچه‌ها بازی می‌کند.معرفی شخصیت دایناماینا

🦕 نام: دایناماینا

🔸 جنس: دایناسور گردن‌دراز

🗻 سن: هزاران سال

🎯 ویژگی: شاعر بی‌قافیه، کمک به همه در ازای خنده

قصه جالب کودکانه دایناماینا از شهر آی قصه، یک قصه شب برای کودک استخلاصه قصه جالب کودکانه ی دایناماینا

در شهر آی ‌قصه ، شخصیت‌های جورواجوری وجود دارند که هرکدام ویژگی‌های بامزه‌ی خودشان را دارند. اما در میان این شخصیت‌ها داینا ماینا محبوب‌ترین است. همه او را دوست دارند و وقتی صدایش را می‌شنوند، لبخند می‌زنند. فرقی هم ندارد آدمی که صدا را می‌شنود چه کسی باشد، کوچک باشد یا بزرگ باشد.

«دایناماینا عاشق اینه که کمک کنه به دوست‌هاش روزی ۱۰۰ بار»، شعار دوست‌داشتنی دایناماینا در این قصه جالب کودکانه است. اما او برای کمک کردن یک شرط دارد: «شرطش اینه که خنده کنن دوست‌هاش، روزی ۳۰۰ بار.»

قصه جالب کودکانه دایناماینا از شهر آی قصه، یک قصه شب برای کودک استشهر آی قصه | مجموعه قصه جالب کودکانهشهر آی قصه یک مجموعه قصه جالب کودکانه است. یک قصه شب برای کودکان - دایناماینا
دایناماینا اولین قسمت از مجموعه شهر آی قصه، از تولیدات صوتی آی قصه است. این مجموعه را پوریا عالمی نوشته و آن را کارگردانی کرده است.
شهر آی قصه یک مجموعه قصه جالب کودکانه است. یک قصه شب برای کودکان - دایناماینا
لیلی رشیدی روایت این مجموعه قصه شب را بر عهده داشته است و الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی صداپیشگان آن هستند. الکا هدایت همچنین سرپرستی گویندگان را نیز عهده‌دار بوده است.
شهر آی قصه یک مجموعه قصه جالب کودکانه است. یک قصه شب برای کودکان - دایناماینا
شخصیت‌های شهر آی‌قصه توسط سلمان طاهری طراحی شده‌اند و مجتبا حیدرپناه آن‌ها را تصویرسازی کرده است.
شهر آی قصه یک مجموعه قصه جالب کودکانه است. یک قصه شب برای کودکان - دایناماینا
ترانه‌ی این مجموعه قصه جالب کودکانه را پوریا عالمی سروده است، نیوشا قربانی و نیلوفر قربانی آن را آهنگسازی کرده‌اند و تنظیم کار را بامداد افشار انجام داده است.

کجا بشنویم؟

این قصه جالب کودکانه و تمام قسمت‌های شهر آی‌قصه را از لینک‌های زیر می‌توانید بشنوید.قصه جالب کودکانه دایناماینا از شهر آی قصه، یک قصه شب برای کودک است
قصه جالب کودکانه دایناماینا از شهر آی قصه، یک قصه شب برای کودک است

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه کودکان برای بچه‌های امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه صوتی برای کودکان امروز است. قصه‌های تولیدشده در آی‌‌قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *