خبرها

دفتر خلاقیت

دفتر خلاقیت چیست؟

یک کتاب که به پرورش استعداد کودکان و نوجوانان و حتی آدم بزرگ‌ها کمک می‌کند تا راحت‌تر خیال‌پردازی کنند و خلاق‌تر فکر کنند. در این کتاب که حاصل سال‌ها معلمی و آموزش نویسندگی و نوشتن به کودکان و نوجوانان و دانشجویان است پوریا عالمی با کمک و همراهی چند نفر از نویسندگان و تصویرگران جوان، سعی کرده در یک بازه یک ساله دست خواننده و مخاطب را بگیرد و قدم به قدم جلو ببرد.


تمرین‌های کتاب

تمرین‌های این کتاب از ساده شروع می‌شود اما این سادگی لایه‌هایی از ذهن مخاطب را هدف گرفته که بعدتر به کار او بیاید. اگر شما علاقه‌مند هستید که به خودتان این فرصت را بدهید که با ذهن‌تان آشناتر شوید و ذهن‌تان را تربیت کنید که مثل یک نویسنده یا نقاش یا هنرمند به دنیا نگاه کند حتما این کتاب یعنی کتاب دفتر خلاقیت می‌تواند به شما کمک کند.

همچنین اگر کودکان شما که هنوز نمی‌توانند بخوانند همراه شما و با حوصله به هر تمرین این کتاب توجه کنند و هر چه را به ذهن‌شان می‌آید به شما بگویند و شما ایده‌های آنان را در این کتاب بنویسید حتما به کودک‌تان کمک کرده‌اید که گام به گام فکرش را پرورش بدهد. نوجوانان نیز که خودشان اهل کتاب خواندن و نوشتن و کشف دنیا هستند به راحتی می‌توانند با این کتاب به پیشرفت خود در خلاق شدن و کشف راه‌های تفکر بهتر کمک کنند. این کتاب برای هر سن و هر کسی می‌تواند مناسب باشد به شرطی که بخواهید در یک کلاس خصوصی نوشتن خلاق با خودتان و کتاب خلوت کنید. همچنین معلم‌ها و مربی‌ها مدرسه‌ها و آموزشگاه‌ها می‌توانند از این کتاب به عنوان یک کتاب آموزشی و پرورشی به صورت گروهی استفاده کنند.


یک برنامه‌ی سالانه

شما از هر روزی که دفتر خلاقیت را شروع کنید ۳۶۵ روز می‌توانید در مسیر خلاقیت قدم بردارید و در واقع یک تقویم و یک سالنامه اختصاصی برای خودتان بسازید. سالنامه‌ای که به نام شما خواهد بود و بعد از یک سال تبدیل به یک کتاب پر از ایده‌های بکر به قلم خودتان خواهد شد.


گروه‌های سنی

کتاب دفتر خلاقیت برای این گروه‌ها مناسب است:

کودکانی که نمی‌توانند بخوانند (زیر ۶ سال) با همراهی پدر، مادر یا یک بزرگتر و راهنما

– کودکانی که می‌توانند بخوانند و مایل هستید استعداد آنان در سنین کم رشد کند

– نوجوانان و افرادی که در حال کشف دنیا هستند و باید توانایی‌های ذهنی و فکری خود را پرورش دهند

– بزرگترها در هر سنی!


خرید در پیش‌فروش

شما می‌توانید جزو اولین نفراتی باشید که کتاب دفتر خلاقیت را تهیه و پیش‌خرید می‌کنید. ما برای ۵۰۰ نفر اول یک جامدادی با طرح شهر آی قصه به صورت هدیه در نظر گرفته‌ایم.

اگر علاقه‌مند به تهیه کتاب دفتر خلاقیت برای هدیه دادن به دیگران به صورت خرید سازمانی هستید با ما تماس بگیرید و از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید.


خرید برای کودکان افغانستان

کتاب دفتر خلاقیت برای اشاعه و گسترش زبان فارسی بسیار کارآمد است. فارسی‌زبانان می‌توانند به راحتی با همراهی این کتاب به زبان فارسی خود کمک کنند و خلاقیت خود را پرورش دهند. این کتاب برای کودکان و نوجوانان افغانستان همچون کودکانی ایرانی بسیار پرکاربرد است. اگر مدرسه‌ها و آموزش‌گاه‌ها و گروه‌هایی را می‌شناسید که در افغانستان به صورت متمرکز روی توانمندسازی کودکان و نوجوانان کار می‌کنند و در نتیجه علاقه‌مند به تهیه این کتاب و ارسال آن به افغانستان هستید برای تهیه‌ی کتاب دفتر خلاقیت حتما با ما تماس بگیرید. سبب خوشحالی و افتخار ما است که بتوانیم در گسترش زبان فارسی و کیفیت دانش‌وری کودکان و نوجوانان فارسی‌زبان قدمی برداریم.


خرید خیریه و حمایت از کودکان

اگر علاقه‌مند به خرید کتاب دفتر خلاقیت در تیراژ بالا برای اهدای این کتاب به صورت خیریه به بچه‌های فارسی زبان در ایران و خارج از ایران هستید، به شما تبریک می‌گوییم، حتما با ما تماس بگیرید چون ما تسهیلاتی برای فعالیت‌های خیریه و توسعه فرهنگ و زبان فارسی برای کودکان داخل ایران یا خارج از ایران در نظر گرفته‌ایم.

دفتر خلاقیت را این‌جا ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *