خبرها

منیژه حکمت: خوش به حال کودکان ما با «آی قصه»

منیژه حکمت | آی قصه

منیژه حکمت ؛ نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان، جزو هنرمندانی است که هنگام اظهارنظر درباره قصه‌گویی، ‏گاهی لحن گلایه‌مند پیدا می‌کند. اما نه از اشخاص؛ که از فراموش‌کردن قصه‌گویی برای کودکان و نبود ‏فضا برای جبران این خلأ.
او صحبت‌هایش را با ابراز خشنودی از تولد «آی قصه» شروع می‌کند و می‌گوید: «‏بچه‌های دو نسل ما که در آپارتمان‌های بتونی 40متری زندگی می‌کنند، قصه ندارند».
اظهار خوشحالی منیژه ‏حکمت از تلاش‌هایی است که خالقان مجموعه «آی‌قصه» برای قصه‌دارشدن کودکان، زیباترشدن و مهربان‌‏شدن دنیای آنها و همچنین آشنایی بچه‌ها با قصه انجام می‌دهند.
کارگردان «سه زن»، صمیمانه از والدین ‏درخواست می‌کند فرزندان خود را از طریق «آی قصه» صاحب قصه کنند.
آخرِ حرف، حسرت و آرزو کار ‏خودش را می‌کند. منیژه حکمت ، غرق دنیای قصه می‌گوید: خوشا به حال کودکان امروز ما با «آی قصه»

روزنامه شهروند

لیلا به طلب

آی‌قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه‌ی صوتی کودکانه (داستان هایی صوتی) برای کودکان امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی‌قصه جایی است برای و گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. خصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه‌ی کودکانه است. قصه‌های تولید شده در آی‌ قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.
آی قصه در حال حاضر قصه‌های خود را در سایت، شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی و همچنین پادگیرهای متنوع منتشر می‌کند. مخاطبان آی‌‌قصه می توانند به صورت رایگان قصه‌ها را بشنوند. آی قصه در فاز بعدی خود، نخستین نسخه‌ی اپلیکیشن خود را منتشر خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *