معرفی قصه

معرفی قصه کودکانه بهترین آرزوی دنیا

قصه کودکانه بهترین آرزوی دنیا

قصه کودکانه بهترین آرزوی دنیا، درباره دختری به نام «مریم» است که چوب جادویی را پیدا کرده و به دنبال این استا تا بهترین آرزوی دنیا را کند؛ اما بهترین آرزوی دنیا را پیدا نمی‌کند. این قصه کودکانه بامزه را سپیده نیکرو نوشته و بابک اسماعیلی آن را تصویرسازی کرده است. داستان صوتی بهترین آرزوی دنیا با گویندگی پروانه شامخی در اپلیکیشن قصه‌های صوتی کودکانه آی‌قصه منتشر شده است.

داستان صوتی بهترین آرزوی دنیا

بخش‌هایی از داستان صوتی بهترین آرزوی دنیا را در ادامه می‌خوانید:

یک روز مریم یک چوب جادو پیدا کرد. یک چوب جادوی واقعی. او با خودش گفت: «بهتر است بهترین آرزوی دنیا را پیدا کنم.»

مریم اول از همه چشم‌هایش را یست تا به بهترین چیزی که می‌تواند فکر کند. بعد چشم‌هایش را باز کرد و چوب جادو را تکان داد و با هیجان فریاد زد: «یه کیک! یه کیک تولد خیلی بزرگ!»

بعد در یک لحظه یک کیک تولد بزرگ روبه‌رویش ظاهر شد. مریم فکر کرد: «حالا یا باید همه‌ی کیک را خیلی زود بخورم یا کیک آب می‌شه و خامه‌هاش زود زود بدمزه می‌شه.»

نه! این اصلاً بهترین آرزوی دنیا نبود! مریم باز فکر کرد اما چیز دیگری به ذهنش نرسید. تصمیم گرفت برود سراغ مامان و از او بپرسد. گفت: «مامان! بهترین چیز توی دنیا چیه؟»

قصه کودکانه بهترین آرزوی دنیا

مامان دستی به موهای مریم کشید و گفت: «لبخند تو»

مریم خندید و با خودش فکر کرد: «آره! لبخند خیلی خوبه! ولی اگه چی داشته باشم همیشه لبخند می‌زنم؟»

دوباره چشم‌هایش را بست و توی خیالش به بزرگترین لبخند دنیا فکر کرد. چطوری می‌شود بزرگترین لبخند دنیا را زد؟ ناگهان فکری به ذهنش رسید. بعد چشم‌هایش را باز کرد و چوب جادو را تکان داد و گفت: «یه عروسک! بهترین عروسک دنیا.»

ادامه دارد….

ویدئوی قصه کودکانه بهترین آرزوی دنیا

حالا وقت آن است که کودکتان را دعوت کنید تا ویدئویی از این داستان صوتی کودکانه جدید و جذاب ببیند و لذت ببرد.

این قصه کودک را کجا بشنویم؟

قصه کودکانه بهترین آرزوی دنیا در اپلیکیشن قصه های کودکان آی قصه منتشر شده است. با کلیک روی عکس‌های زیر به اپلیکیشن یا وب‌اپلیکیشین آی‌قصه بروید و قصه های صوتی کودکانه بشنوید.

داستان صوتی کودکانه

قصه کودکانه بهترین آرزوی دنیا از مجموعه‌ی «هزار قصه» یکی از تولیدات قصه های صوتی کودکانه از آی قصه است.

مجموعه‌ی هزارقصه شامل چندین قصه کودک است که کاملاً توسط تحریریه‌ی آی‌قصه تولید می‌شوند. تمامی حقوق مربوط به این قصه‌ها اعم از چاپی و نشر آنلاین آن برای شرکت دنیای کودکان آی قصه محفوظ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *