معرفی قصه

معرفی داستان صوتی ستاره‌ دنباله‌دار

ستاره دنباله‌دار

داستان صوتی ستاره‌ی دنباله‌دار ماجرای سیارکی است که سال‌های سال بدون توقف دور خودش چرخیده است. او همیشه تنها بود و زندگیش هیجان خاصی نداشت تا اینکه یک ستاره دنباله‌دار به سیارک نزدیک می‌شود.این قصه کودکانه بامزه را سینتیا پلات نوشته و تحریریه‌ی آی‌قصه آن را ترجمه و بابک اسماعیلی  آن را تصویرسازی کرده است. داستان صوتی ستاره دنباله‌دار با گویندگی یاشار ابراهیمی در اپلیکیشن قصه‌های صوتی کودکانه آی‌قصه منتشر شده است.

داستان صوتی ستاره‌ی دنباله‌دار

بخش‌هایی از داستان ستاره‌ی دنباله‌دار را در ادامه می‌خوانید:

اون دور دورا، وسط کهکشان راه شیری، کنار چند تا سیاره و ستاره‌ی بزرگ و کوچیک، یه سیارک بود که سال‌های سال، بدون اینکه حتی لحظه‌ای بایسته، دور خودش توی مدار خودش هی می‌چرخید و می‌چرخید و می‌چرخید.

زندگی این سیارک، اونقدرا هم جالب و هیجان‌انگیز و پر از اتفاق جورواجور نبود… درواقع زندگیش خیلی خیلی معمولی بود.

راستش اون همیشه‌ی همیشه تنهای تنها بود و جز نگاه کردن به سیاره‌ها و ستاره‌های دیگه هیچ کاری نداشت. اما سیارک از این قضیه که هیچ کار خاصی توی زندگیش نمی‌کرد، اصلا ناراحت هم نبود…. اون از زندگیش راضی بود و هیچ‌وقت هم هیچ شکایتی از هیچ چیز نداشت.

ستاره دنباله‌دار

تا اینکه یه روز، همینطور که سیارک تنهایی داشت برای خودش چرخ می‌زد و چرخ می‌زد، یهو چشمش افتاد به یه ستاره‌ی دنباله‌دار که داشت به سیارک نزدیک می‌شد.

سیارک از دیدن ستاره‌ی دنباله‌دار خیلی خیلی تعجب کرد و یه ذره هم ته دلش نگران شد. آخه هیچ‌وقت هیچ‌کس اینطرف‌ها نمی‌اومد. اما بعد، ته ته دلش یه کمی بفهمی نفهمی خوشحال هم شد؛ چونکه حالا دیگه تنهای تنها نبود. بعد از اومدنِ ستاره‌ی دنباله‌دار، همه چیز توی زندگی سیارک عوض شد؛ چونکه ستاره‌ی دنباله‌دار خیلی خیلی تند حرکت می‌کرد و هیچ‌کس به گرد پاش هم نمی‌رسید؛ برعکس سیارک که آروم دور خودش، توی مدار خودش می‌چرخید.

ادامه دارد…

ویدئوی قصه کودکانه ستاره دنباله‌دار

حالا وقت آن است که کودکتان را دعوت کنید تا ویدئویی از این داستان صوتی کودکانه جدید و جذاب ببیند و لذت ببرد:

این قصه کودک را کجا بشنویم؟

قصه کودکانه ستاره‌ی دنباله‌دار در اپلیکیشن قصه‌های کودکان آی قصه منتشر شده است. با کلیک روی عکس‌های زیر به اپلیکیشن یا وب‌اپلیکیشین آی‌قصه بروید و قصه های صوتی کودکانه بشنوید.

داستان صوتی کودکانه
داستان صوتی کودکانه
داستان صوتی کودکانه
داستان صوتی کودکانه

قصه کودکانه ستاره‌ دنباله‌دار از مجموعه‌ی «هزار قصه» یکی از تولیدات قصه‌های صوتی کودکانه از آی قصه است.

مجموعه‌ی هزارقصه شامل چندین قصه کودک است که کاملاً توسط تحریریه‌ی آی‌قصه تولید می‌شوند. تمامی حقوق مربوط به این قصه‌ها اعم از چاپی و نشر آنلاین آن برای شرکت دنیای کودکان آی قصه محفوظ است.


اگر علاقمند به شنیدن داستان‌های صوتی هستید، به شما پیشنهاد «داستان نخودی» را می‌دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *