خبرها

نشست خبری اهالی شهر آی قصه | قسمت ۳

قصه کودکان خوب قصه صوتی شهر آی قصه شب قصه کودکانه

قصه کودکانه خوب | شهر آی ‌قصه یک مجموعه قصه کودکان تولید آی قصه درباره‌ی یک شهر خیالی است. در این شهر خیال‌انگیز شخصیت‌های بامزه‌ای از جمله داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا حضور دارند. هر کدام از کاراکترهای این قصه صوتی ویژگی‌های بامزه‌ای دارند و اتفاقات جالبی درباره‌ی آن‌ها روایت می‌شود. صداهای دوست‌داشتنی و تصویرسازی‌های جذاب آن‌ها نیز باعث شده، این مجموعه قصه شب از آی قصه طرفداران زیادی داشته باشند و بچه‌ها را برای مدتی طولانی سرگرم کنند. تاکنون چندین قسمت از شهر آی قصه منتشر شده است اما این قسمت بسیار متفاوت است.


نشست خبری اهالی شهر آی قصه با بچه‌ها | قصه کودکانه خوب

بعد از چند روز دوری از قصه‌های شهر آی‌قصه، این بار سومین نشست خبری بچه‌ها و اهالی این شهر عجیب و غریب تقدیم مخاطبین این قصه کودکانه خوب می‌شود. قضیه از این قرار است که آی قصه مدتی قبل، از بچه‌ها خواسته بود اگر سوالی از اهالی هشر آی قصه دارند، برای ما بفرستند تا ما به شخصیت‌های شهر آی‌قصه برسانیم و جواب آن‌ها را برای بچه‌ها منتشر کنیم. این، سومین قسمت از این نشست خبری است.

قصه کودکانه خوب قصه صوتی شهر آی قصه شب قصه کودکانشهر آی قصه | قصه کودکانه خوب

ویدئوی این نشست بامزه را ببینید.
شهر‌آی قصه | مجموعه قصه صوتیقصه کودکانه خوب قصه صوتی شهر آی قصه شب قصه کودکان
مجموعه شهر آی قصه، از تولیدات قصه کودکانه است. این مجموعه را پوریا عالمی نوشته و آن را کارگردانی کرده است.
قصه کودکانه خوب قصه صوتی شهر آی قصه شب قصه کودکان
لیلی رشیدی روایت این مجموعه قصه صوتی را بر عهده داشته است و الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی صداپیشگان آن هستند. الکا هدایت همچنین سرپرستی گویندگان را نیز عهده‌دار بوده است.
قصه کودکانه خوب قصه صوتی شهر آی قصه شب قصه کودکان
شخصیت‌های شهر آی‌قصه توسط سلمان طاهری طراحی شده‌اند و مجتبا حیدرپناه آن‌ها را تصویرسازی کرده است.
قصه کودکانه خوب قصه صوتی شهر آی قصه شب قصه کودکان
ترانه‌ی این مجموعه قصه شب را پوریا عالمی سروده است، نیوشا قربانی و نیلوفر قربانی آن را آهنگسازی کرده‌اند و تنظیم کار را بامداد افشار انجام داده است.

کجا بشنویم؟

این قصه شب ، تمام قسمت‌های شهر آی‌قصه و چندین قصه کودکانه خوب دیگر را از لینک‌های زیر می‌توانید بشنوید.قصه کودکانه خوب قصه صوتی شهر آی قصه شب قصه کودکان
قصه کودکانه خوب قصه صوتی شهر آی قصه شب قصه کودکان

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه کودکان برای بچه‌های امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه صوتی برای کودکان امروز است. قصه‌های تولیدشده در آی‌‌قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *