خبرها

استارت‌آپ‌ «آی‌قصه» شرکت دانش‌بنیان شد

آی قصه دانش بنیان

شرکت دنیای کودکان آی‌قصه، با بررسی‌های «کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌های و موسسات دانش‌بنیان و نظارت بر اجرا» موفق شد به شرکت دانش‌بنیان تبدیل شود.

به گزارش روابط عمومی آی‌قصه، شرکت دنیای کودکان آی‌قصه از سال ۹۷ شروع به فعالیت کرد و در این مدت، فعالیت‌های فرهنگی و هنری گوناگونی در زمینه ادبیات کودک و قصه‌گویی انجام داده است. تیم آی‌قصه تا امروز، ۵۰۰ قصه تولید کرده و اکنون اپلیکیشن آی‌قصه بیش از ۵۰ هزار بار نصب شده است. این تیم همچنین ۶ عنوان کتاب قصه تولید کرده است.

محصولی با عنوان «دفتر خلاقیت» تازه‌ترین اثر این تیم است که به صورت تخصصی بر تقویت خلاقیت در کودکان متمرکز شده است. دفتر خلاقیت محصولی است که با استفاده از تمرین‌های نوشتن، نقاشی و کاردستی به کودکان کمک می‌کند جهان را از زوایای متفاوتی مشاهده کنند. همچنین این گروه به تازگی مجموعه‌ی ویدیویی‌ای را تولید کرده که قرار است در نوروز ۱۴۰۰ منتشر شود.

آی‌قصه با همکاری ۵۰ نویسنده، قصه‌گو و تصویرساز موفق شده روزانه قصه‌های جدیدی را در مجموعه‌های مختلف تولید و منتشر کند. مخاطبان آی قصه نیز می‌توانند در کارگاه نویسندگی و قصه‌گویی آی قصه مشارکت کرده و قصه‌های خود را شکل دهند.

به‌جز مخاطبانی که در کشورهای فارسی‌زبان آی‌قصه را دنبال می‌کنند، مخاطبانی از سایر کشورها نیز همراه قصه‌های فارسی این تیم هستند. آی‌قصه دسامبر ۲۰۲۰ موفق شد مقام دوم دورهمی سالانه دانشگاه استنفورد را به دست آورد. هم‌چنین در دومین جشنواره ملی شخصیت‌پردازی رویازی، آی‌قصه مقام دوم را کسب کرد.


این خبر در پیوست | دیجیاتو | وبنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *