معرفی قصه

آی‌قصه شما | گیلدا و پاموج

ایقصه حدیث فیضی

آی‌قصه‌ی شما، یکسال دور هم قصه گفتن و قصه شنفتن!

«آی‌قصه شما» رو دیگه حتما می‌شناسید. قصه‌هایی که شما مخاطب‌های آی‌قصه تولید می‌کنید و در همه‌ی پلتفرم‌های آی‌قصه، از سایت و اپلیکیشن گرفته تا پادگیرها و شبکه‌های اجتماعی، منتشر می‌شه. این بخش آی‌قصه درست یک سال پیش در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ راه‌اندازی شد و از اون‌موقع تا الان ۲۳ قصه در بخش «آی‌قصه شما» منتشر شده که می‌تونید روی اپلیکیشن و سایت آی‌قصه پیداشون کنید و بشنوید.

حالا ما در سال جدید می‌خوایم کمی بیشتر روی این بخش تمرکز کنیم و این قصه‌ها رو با کیفیت بیشتری به دست شما برسونیم. پس از امروز علاوه برقصه‌های جدیدی که با همکاری شما و ویراستاران آی‌قصه تولید می‌شه و روی خروجی‌های آی‌قصه قرار می‌گیره، ما قصه‌های قبلی که ممکنه کمتر شنیده باشید رو هم بازنشر می‌کنیم تا ببینید و بشنوید و لذت ببرید.


قصه گیلدا و پاموج

امروز می‌خوایم دوباره قصه‌ی «گیلدا و پاموج ۱» که حدیث فیضی عزیز نوشته و خونده رو منتشر کنیم. این قصه درباره‌ی دخترکی به اسم گیلدا است که اهل گیلانه و یه مرغ داره به اسم پاموج. علاوه بر بحث محیط زیستی مهمی که در این قصه مطرح می‌شه، شیرینیِ این قصه به لهجه‌ی زیبای گیلکی‌ایه که راوی از اون برای خوندن قصه استفاده کرده. این قصه رو الان می‌تونید در آی‌قصه بشنوید.

این قصه را کجا بشنویم؟

?  اپلیکیشن آی‌قصه | اپل پادکست | کست باکس ?


چطور با آی‌قصه همکاری کنیم؟

اگر شما هم دوست داشتید در آی‌قصه، قصه‌هاتون رو منتشر کنید می‌تونید قصه‌تون رو بنویسید و متنش رو برای ما ایمیل کنید. قصه‌ی شما در تحریریه‌ی آی‌قصه ویراستاری می‌شه و بعد از ویرایش اگر خودتون دوست داشتید اون رو می‌خونید یا برای یک قصه‌گوی دیگه ارسال می‌شه که تبدیل به فایل صوتی شه و برسه به مرحله‌ی انتشار. روندش کمی طولانیه اما شدنیه ?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *