مسابقه آی قصه

هشتگ «ایران ۱۵۰۰ » را فراموش نکنید

بخش دوم از مجموعه چگونه آثار خود را به جشنواره «ایران ۱۵۰۰» ارسال کنید؟

روش دوم: هشتگ «ایران ۱۵۰۰ » را فراموش نکنید

شرکت‌کنندگان برای شرکت در جشنواره «ایران ۱۵۰۰» می‌توانند آثار خود را در قالب پست در شبکه‌های اجتماعی منتشر کنند و هشتگ مسابقه را در پست‌هایشان بگذارند.

به گزارش آی‌قصه؛ جشنواره «ایران ۱۵۰۰»، جشنواره‌ای است که ایده‌های مردم در مورد ایران در سال ۱۵۰۰ را دریافت و به خلاقانه‌ترین ایده جوایز ارزنده اهدا می‌کند. جشنواره «ایران ۱۵۰۰» توسط شرکت دانش‌بنیان آی قصه با همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران از جمعه اول اسفندماه آغاز شد.

این جشنواره مختص کودک و خانواده است و فرصتی برای همه است تا ایران و جهان در سال ۱۵۰۰ را تصور کنند و تصورات خود را از ایران ۱۵۰۰ در قالب نقاشی، کاریکاتور، گزارش و داستان و غیره به جشنواره ارسال کنند. یکی از روش‌های ارسال آثار از طریق شبکه‌های اجتماعی است. علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب یک پست در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر کنند. البته متقاضیان برای اینکه در این مسابقه شرکت کنند باید در انتشار پست خود از هشتگ‌های مسابقه هم بهره ببرند و هشتگ‌های #IRAN1500 و #ایران۱۵۰۰ را در پست‌هایشان بگذارند. به این صورت به جمع شرکت‌کنندگان جشنواره «ایران ۱۵۰۰» می‌پیوندند.

متقاضیان می‌توانند تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ از طریق فرم ارسال آثار، ایده‌های خود را به سایت  ir1500.ir  مراجعه کنند تا پس از پایان مهلت داوران آی‌قصه به بررسی آثار بپردازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *