مسابقه آی قصه

تمرین دفتر خلاقیت هانا از تهران

تمرین دفتر خلاقیت هانا

هانای هشت ساله از دوستای خوب آی قصه و ساکن تهران است.

هانا کلا به خواندن و نوشتن علاقه داره و کتاب داستان زیاد می‌خواند و مادرش بسیار از هانا راضی است چون درس‌هایش را خودش خوب و منظم می‌خواند و می‌گوید که واقعا در روخوانی درساش راحتم و وقت زیادی ازمن نمیگیرد.

هانا وقتی درسهایش را کامل خواند و مشق هایش را نوشت به قصه‌های آی‌قصه گوش می‌دهد و آی‌قصه را خیلی دوست دارد.

هانا در دفتر خلاقیتش برنامه روزانه و کارهایی که باید انجام دهد را خیلی تمیظ و خوش خط نوشته است. یه روزهایی کامل به درس خواندن و انجام تکالیف مدرسه مشغول است و یک روزهایی کمک مادرش نظافت می‌کند. بعد از همه اینها یک روزهایی هم بازی و تفریح دارد. از همه مهمتر یه روزهایی هم خیالپردازی می‌کند. چون خیال پردازی را خیلی دوست دارد. هانا هم مثل همه ما دوست دارد زودتر کرونا برود. یک نقاشی هم از ویروز کرونا کشیده که از رفتن ناراحت است اما بالاخره باید برود.

«دفتر خلاقیت» یک کتاب است که کودکان با حل تمرین‌های آن می‌توانند خلاقانه به جهان نگاه کنند. تمرین‌هایی به اندازه ۳۶۵ روز سال. شما می‌توانید درباره‌ی دفتر خلاقیت این‌جا بیشتر مطالعه کنید و از فروشگاه آی‌قصه می‌توانید این دفتر را خریداری کنید.

یک کتاب که به پرورش استعداد کودکان و نوجوانان و حتی آدم بزرگ‌ها کمک می‌کند تا راحت‌تر خیال‌پردازی کنند و خلاق‌تر فکر کنند. در این کتاب که حاصل سال‌ها معلمی و آموزش نویسندگی و نوشتن به کودکان و نوجوانان و دانشجویان است پوریا عالمی با کمک و همراهی چند نفر از نویسندگان و تصویرگران جوان، سعی کرده در یک بازه یک ساله دست خواننده و مخاطب را بگیرد و قدم به قدم جلو ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *