مسابقه آی قصه

تمرین دفتر خلاقیت مایا

تمرین دفتر خلاقیت مایا

مایا چهار سال و دوماهه که توی این دنیاس. خیلی دوست داره مهدکودک بره ولی می‌دونه باید صبر کنه تا کرونا تموم بشه. از وقتی که آی قصه را داره هر روز با بابا و مامانش قرار گذاشته که میتونه یا سه تا از قصه هاش را گوش کنه یا یکی از شب بخیر الکاها که طولانی هستن. خیلی لیلی قصه گو را دوست داره و شعرهای آی قصه را از حفظه. وقتی فهمید که آی قصه دفتر خلاقیت درست کرده و میتونه وارد داستان‌های آی قصه بشه خیلی زیاد هیجان زده شد. هزارباز دفتر رو ورق زده و عکس شخصیت های شهر آی قصه را نگاه کرده و الان میتونه قصه ها و خیال هایی که توی دفتر آی قصه هست رو خوب تصور کنه و تعریف کنه. دیگه مایا می‌تونه هرچیزی را خوب تخیل کنه. بهترین و مفیدترین سرگرمی که مایا از نظر ما داشته همینه. خلاصه که دم همتون گرم. الانم یه مدته هی میگه من خسته شدم از قصه‌های تکراری چرا آی قصه داستان جدید نداره. فکر کنم سفر به شهر آی قصه آرزوی مایاست. مخصوصا که سوار گردن دایناماینا بشه بره خورشید رو تماشا کنه.


«دفتر خلاقیت» یک کتاب است که کودکان با حل تمرین‌های آن می‌توانند خلاقانه به جهان نگاه کنند. تمرین‌هایی به اندازه ۳۶۵ روز سال. شما می‌توانید درباره‌ی دفتر خلاقیت این‌جا بیشتر مطالعه کنید و از فروشگاه آی‌قصه می‌توانید این دفتر را خریداری کنید.

یک کتاب که به پرورش استعداد کودکان و نوجوانان و حتی آدم بزرگ‌ها کمک می‌کند تا راحت‌تر خیال‌پردازی کنند و خلاق‌تر فکر کنند. در این کتاب که حاصل سال‌ها معلمی و آموزش نویسندگی و نوشتن به کودکان و نوجوانان و دانشجویان است پوریا عالمی با کمک و همراهی چند نفر از نویسندگان و تصویرگران جوان، سعی کرده در یک بازه یک ساله دست خواننده و مخاطب را بگیرد و قدم به قدم جلو ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *