مسابقه آی قصه

بخش ویژه جشنواره «ایران ۱۵۰۰» مخصوص آثار ویژه مردم

پویش ایران 1500

بخش ویژه جشنواره «ایران ۱۵۰۰» مخصوص آثار ویژه مردم

شرکت دانش‌بنیان «آی‌‌قصه» با همکاری سازمان فناوری اطلاعات جشنواره‌ «ایران ۱۵۰۰» را با هدف گردهمایی تصورات و ایده‌های مردم از سال ۱۵۰۰ را برگزار می‌کند. علاقمندان می‌توانند آثار ويژه خود چون هنرهای سه‌بعدی، هنرهای جدید و حجم و معماری و غیره را به این جشنواره ارسال کنند.

به گزارش آی‌قصه؛ جشنواره «ایران ۱۵۰۰» جشنواره مختص کودک و خانواده و محلی برای گردآوری ایده‌های بامزه و متفاوت مردم است که می‌توانند ۱۰۰ سال بعد را تصور کنند. مجموعه‌ این ایده‌ها در پایان این جشنواره گردآوری و به خلاق‌ترین و متفاوت‌ترین آنها جوایز ارزنده اهدا می‌شود.

این جشنواره شامل سه بخش اصلی، ویژه و ویژه کودکان است. بخش ویژه محل آثار خلاقانه شرکت‌کنندگان است. در این بخش مخاطبان از نظر اجرا کاملا آزاد هستند و در هر قالبی می‌توانند اثر خود را شرکت دهند؛ آثاری چون هنر سه‌بعدی، حجم، نیومدیا و هنرهای جدید، معماری وغیره.

مخاطبان این بخش می‌توانند آثار ویژه خود را به سه روش به مسابقه ارسال کنند. اولین راه بارگزاری آثار در سایتir1500.ir است.

دومین راه ارسال نامه به آی‌قصه است. تنها کافیست روی پاکت نامه نام گیرنده #ایران۱۵۰۰ را بنویسید و به صندوق پست بیاندازید. اگر اثر شما در زمره هنرهای تجسمی چون مجسمه است، می‌توانید عکس و ویدیویی از آنها برای جشنواره ارسال کنید.

راه سوم ارسال آثار در قالب پست در شبکه‌های اجتماعی مختلف است. کاربران در هنگام انتشار پست خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف هشتگ‌های مسابقه یعنی #IRAN1500 و #ایران۱۵۰۰ را در پست‌هایشان بگذارند تا به جمع شرکت‌کنندگان در جشنواره «ایران ۱۵۰۰» بپیوندند.

این جشنواره از اول اسفندماه ۹۹ آغاز شد و شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۰ به سایت ir1500.ir ارسال کنند. پس از پایان مهلت،داوران در نیمه اردیبهشت آثار را داوری می‌کنند و به بهترین ایده‌ها جوایزی عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *