خبرها

بهترین اپلیکیشن قصه‌ی کودک سال ۱۳۹۹

آی‌قصه اپلیکیشنی برای کودکان است. این اپلیکیشن به منظور ارتقای ادبیات و زبان فارسی، به تولید انواع قصه، پادکست و محتوای متنوع به زبان فارسی می‌پردازد. همچنین تا کنون توانسته است ۱۵۰ هزار نصب در بسترهای اندرویدی و وب‌اپلیکیشن داشته باشد.
در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹، دیجیاتو گزارشی از وضعیت اپلیکیشن‌های ایرانی در سال ۱۳۹۹ و در دوران کرونا تهیه کرد. در این گزارش آی‌قصه به‌عنوان بهترین اپلیکیشن سال ۱۳۹۹ برای کودکان معرفی گردید.

بهترین اپلیکیشن سال ۱۳۹۹


به‌گفته‌ی دیجیاتو این انتخاب، فارغ از کاربرد در دوران قرنطینه، براساس کیفیت بالا، به‌روزرسانی‌های مفید، نوآوری و سرگرمی برای مخاطبین انجام شده است.
ناگفته نماند که دیجیاتو بستری است برای توسعه‌ی سبک زندگی دیجیتال.
در ادامه مقاله‌ی دیجیاتو درمورد معرفی آی‌قصه به‌عنوان بهترین اپلیکیشن قصه‌ی کودک سال ۹۹ را می خوانیم:

«برنامه‌سازی برای کودکان کار ظریفی است. هم دانش روانشناسی می‌طلبد و هم یک تیم هنرمند. «آی قصه» هر دو فاکتور را در خود دارد. ضمن اینکه نوآوری در تولید محتوا هم نقش بزرگی در موفقیت‌هایش ایفا می‌کند.

آی قصه هر روز و هر هفته یک عالم قصه و پادکست و برنامه برای کودکان تولید می‌کند. تا در دوران نحس قرنطینه، محتوای درست و اصولی به گوش و چشم آینده‌سازان این کشور برسد. عملکرد آی قصه در این مسیر به قدری عالی بوده که به غیر از انتخاب به عنوان بهترین اپلیکیشن حوزه کودک و نوجوان جشنواره وب و موبایل ۹۹، موفقیت‌هایش در فراسوی مرزهای کشورمان هم ادامه یافت و منتخب فارغ‌التحصیلان دانشگاه استنفورد در سال ۲۰۲۰ هم لقب گرفت.

آی قصه فقط یک سرگرمی کودک و نوجوان نیست. بلکه یک اثر هنری زنده و پویاست که هر هفته در حال پیشرفت و به‌روزرسانی است که نباید آن را از دست بدهید.»

منتظر خبرهای بیشتر و بهتری از استارت آپ آی قصه در سال ۱۴۰۰ باشید!

شما می‌توانید اپلیکیشن قصه‌ی کودک آی‌قصه را از لینک‌های زیر دانلود کنید:
اپلیکیشن و وب‌اپلیکیشن آی قصه


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *