معرفی قصه

قصه کودکان بارون اومد، چیکار کنیم؟ | شهر آی‌قصه | قسمت ۶

قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب

شهر آی ‌قصه یک مجموعه قصه کودکان درباره‌ی یک شهر خیالی است. در این شهر خیال‌انگیز شخصیت‌های بامزه‌ای از جمله داینا ماینا، کرگدنی به نام کرگدن، آدام فاضایا، هاپ هاپ، گربه شماره شش، سینا و مینا حضور دارند. هر کدام از کاراکترهای این قصه صوتی ویژگی‌های بامزه‌ای دارند و اتفاقات جالبی درباره‌ی آن‌ها روایت می‌شود. صداهای دوست‌داشتنی و تصویرسازی‌های جذاب آن‌ها نیز باعث شده، این مجموعه از آی قصه طرفداران زیادی داشته باشند و بچه‌ها را برای مدتی طولانی سرگرم کنند. قسمت ششم این مجموعه قصه شب «بارون اومد، چیکار کنیم؟» نام دارد و یک قصه بامزه درباره باران است.


بارون اومد، چیکار کنیم؟ | قصه کودکان

ششمین قسمت از مجموعه قصه کودکانه شهر آی قصه درباره‌ی یک روز بارانی است. یک روز بارانی که بچه‌های شهر عجیب و غریب آی قصه می‌خواهند همه در این روز خوشحال باشند و از باران لذت ببرند. حتی مورچه‌ها و موجودات خیلی کوچک. برای همین هم بچه‌ها یک قایق می‌سازند و با کمک داینا ماینا برای همه‌ی موجودات شهر غذا می‌فرستند. آن‌ها می‌خواهند هیچ‌کس زیر باران گرسنه نماند. اهالی شهر آی‌قصه همیشه به فکر یکدیگرند، حتی وقتی در شهر آی قصه سیل می‌آید!

قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شبشهر آی قصه | مجموعه قصه کودکانقصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب
شهر آی قصه، یک مجموعه قصه کودکان است. این مجموعه را پوریا عالمی نوشته و آن را کارگردانی کرده است. قسمت ششم این مجموعه یک قصه درباره باران است.
قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب
لیلی رشیدی روایت این مجموعه قصه صوتی را بر عهده داشته است و الکا هدایت، آزاده مویدی‌فرد، بهادر مالکی، پیمان فاطمی، یاشار ابراهیمی صداپیشگان آن هستند. الکا هدایت همچنین سرپرستی گویندگان را نیز عهده‌دار بوده است.
قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب
شخصیت‌های شهر آی‌قصه توسط سلمان طاهری طراحی شده‌اند و مجتبا حیدرپناه آن‌ها را تصویرسازی کرده است.
قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب
ترانه‌ی این مجموعه قصه شب را پوریا عالمی سروده است، نیوشا قربانی و نیلوفر قربانی آن را آهنگسازی کرده‌اند و تنظیم کار را بامداد افشار انجام داده است.

کجا بشنویم؟

این قصه صوتی، تمام قسمت‌های شهر آی‌قصه و چندین قصه کودکان دیگر را از لینک‌های زیر می‌توانید بشنوید.قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب
قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب

آی‌ قصه یک استارت‌آپ در حوزه‌ی قصه‌گویی و تولید قصه کودکان برای بچه‌های امروز ۲ تا ۱۲ سال است. آی قصه جایی است برای گفتن و شنیدن قصه‌هایی به زبان فارسی برای فارسی‌زبانان سراسر جهان. شخصیت‌ها و قصه‌های جدیدی در آی‌ قصه خلق می‌شوند و تمرکز این تیم، تولید قصه صوتی برای کودکان امروز است. قصه‌های تولیدشده در آی‌‌قصه، تصویرگری می‌شود و صداپیشگان روی آن صحبت می‌کنند.قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب
قصه کودکان قصه درباره باران شهر آی قصه قصه صوتی قصه شب

1 نظر در “قصه کودکان بارون اومد، چیکار کنیم؟ | شهر آی‌قصه | قسمت ۶

  1. کتاب باز گفت:

    بسیار زیبا جذاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *