دفتر خلاقیت چیست؟ یک کتاب که به پرورش استعداد کودکان و نوجوانان و حتی آدم بزرگ‌ها کمک می‌کند تا راحت‌تر خیال‌پردازی کنند و خلاق‌تر فکر کنند. در این کتاب که حاصل سال‌ها معلمی و آموزش نویسندگی و نوشتن به کودکان و نوجوانان و دانشجویان است پوریا عالمی با کمک و همراهی چند نفر از نویسندگان و تصویرگران جوان، سعی کرده در یک بازه یک ساله دست خواننده و مخاطب را بگیرد و قدم به قدم جلو ببرد.

تمرین‌های این کتاب از ساده شروع می‌شود اما این سادگی لایه‌هایی از ذهن مخاطب را هدف گرفته که بعدتر به کار او بیاید. اگر شما علاقه‌مند هستید که به خودتان این فرصت را بدهید که با ذهن‌تان آشناتر شوید و ذهن‌تان را تربیت کنید که مثل یک نویسنده یا نقاش یا هنرمند به دنیا نگاه کند حتما این کتاب یعنی کتاب دفتر خلاقیت می‌تواند به شما کمک کند.

شما از هر روزی که دفتر خلاقیت را شروع کنید ۳۶۵ روز می‌توانید در مسیر خلاقیت قدم بردارید و در واقع یک تقویم و یک سالنامه اختصاصی برای خودتان بسازید. سالنامه‌ای که به نام شما خواهد بود و بعد از یک سال تبدیل به یک کتاب پر از ایده‌های بکر به قلم خودتان خواهد شد. کتاب دفتر خلاقیت برای این گروه‌ها مناسب است:

کودکانی که نمی‌توانند بخوانند (زیر ۶ سال) با همراهی پدر، مادر یا یک بزرگتر و راهنما

کودکانی که می‌توانند بخوانند و مایل هستید استعداد آنان در سنین کم رشد کند

نوجوانان و افرادی که در حال کشف دنیا هستند و باید توانایی‌های ذهنی و فکری خود را پرورش دهند

بزرگترها در هر سنی!

شما می‌توانید جزو اولین نفراتی باشید که کتاب دفتر خلاقیت را تهیه و پیش‌خرید می‌کنید. ما برای 500 نفر اول یک جامدادی با طرح شهر آی قصه به صورت هدیه در نظر گرفته‌ایم.

(فرصت پیش‌خرید و این هدیه گذشته است. شما می‌توانید این کتاب را تهیه کنید.)

همچنین علاوه بر این می‌توانید یکی از حالت‌های زیر را برای تهیه کتاب دفتر خلاقیت انتخاب کنید و به نوعی از هدیه‌های سایت و اپلیکیشن لالایی و قصه و داستان‌های کودکانه آی قصه و نشر گاندو بهره ببرید.

اگر علاقه‌مند به تهیه کتاب دفتر خلاقیت برای هدیه دادن به دیگران به صورت خرید سازمانی هستید با ما تماس بگیرید و از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید.