آموزش خلاقیت و تفکر خلاق در قالب یک کتاب با تمرین‌ها و مشق‌های روزانه به روش پوریا عالمی

دفتر خلاقیت چیست؟ یک کتاب که به پرورش استعداد کودکان و نوجوانان و حتی آدم بزرگ‌ها کمک می‌کند تا راحت‌تر خیال‌پردازی کنند و خلاق‌تر فکر کنند. در این کتاب که حاصل سال‌ها معلمی و آموزش نویسندگی و نوشتن به کودکان و نوجوانان و دانشجویان است پوریا عالمی با کمک و همراهی چند نفر از نویسندگان و تصویرگران جوان، سعی کرده در یک بازه یک ساله دست خواننده و مخاطب را بگیرد و قدم به قدم جلو ببرد.

نویسنده کتاب پوریا عالمی طنزنویس مطبوعاتی، روزنامه‌نگار و معلم است که در سالهای گذشته کارگاه‌های بسیاری با موضوع نویسندگی، نوشتن خلاق، تفکر خلاق و … برای بچه‌ها و بزرگترها در دانشگاه‌ها، مدارس و … در تهران و شهرهای مختلف برگزار کرده است. این کتاب حاصل تجربه معلمی پوریا عالمی و تجربه آموزش تفکر خلاق به افراد مختلف در سنین مختلف است. همچنین پوریا تا امروز بیشتر از ۱۵ عنوان کتاب نوشته، بیشتر از ۵۰ عنوان قصه صوتی برای کودکان نوشته و کارگردانی کرده است و همچنین به عنوان ۳۰ مدیر جوان تاثیرگذار زیر ۴۰ سال جهان JCI انتخاب شده است.

همچنین در این کتاب از آثار ده‌ها تصویرگر و نقاش که در گنجینه تصویری آی قصه قرار دارد استفاده شده است.

تمرین‌های این کتاب از ساده شروع می‌شود اما این سادگی لایه‌هایی از ذهن مخاطب را هدف گرفته که بعدتر به کار او بیاید. اگر شما علاقه‌مند هستید که به خودتان این فرصت را بدهید که با ذهن‌تان آشناتر شوید و ذهن‌تان را تربیت کنید که مثل یک نویسنده یا نقاش یا هنرمند به دنیا نگاه کند حتما این کتاب یعنی کتاب دفتر خلاقیت می‌تواند به شما کمک کند.

شما از هر روزی که دفتر خلاقیت را شروع کنید ۳۶۵ روز می‌توانید در مسیر خلاقیت قدم بردارید و در واقع یک تقویم و یک سالنامه اختصاصی برای خودتان بسازید. سالنامه‌ای که به نام شما خواهد بود و بعد از یک سال تبدیل به یک کتاب پر از ایده‌های بکر به قلم خودتان خواهد شد. کتاب دفتر خلاقیت برای این گروه‌ها مناسب است:

کودکانی که نمی‌توانند بخوانند (زیر ۶ سال) با همراهی پدر، مادر یا یک بزرگتر و راهنما

کودکانی که می‌توانند بخوانند و مایل هستید استعداد آنان در سنین کم رشد کند

نوجوانان و افرادی که در حال کشف دنیا هستند و باید توانایی‌های ذهنی و فکری خود را پرورش دهند

بزرگترها در هر سنی!

اگر علاقه‌مند به تهیه کتاب دفتر خلاقیت برای هدیه دادن به دیگران به صورت خرید سازمانی هستید با ما تماس بگیرید و از تخفیف‌های ویژه استفاده کنید.