همه ما از کودکی عاشق خیال‌پردازی، جادو و سفر به دنیای رویاهایمان بودیم. رویاهایی که شاید در دنیای واقعی رنگ واقعیت نگرفته باشند اما ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در قصه‌ها هیچ جادویی غیرممکن نخواهد بود. ما در «دنیای کودکان آی‌قصه» قصد داریم شما و کودکتان را به یک مقصد جادویی دعوت کنیم؛ به دنیای قصه‌ها!

همه قصه‌ها از یک جایی شروع می‌شوند؛ قصه‌ی ما هم از روزی شروع شد که خواستیم دنیا را برای بچه‌ها به جای بهتری تبدیل کنیم! پس آن‌ها را به خیال‌پردازی دعوت کردیم و بیش از ۵۰۰ قصه ساختیم که پر از خیال‌های قشنگ بودند.

دنیای بهتری که ساخته‌ایم را تا امروز بیش از ۱۵۰ هزار مخاطب همراهی کرده‌اند و ما هم سعی کرده‌ایم روز به روز این دنیا را بزرگ‌تر کنیم؛ دنیایی پر از آموزش، سرگرمی، رویا، سفر، جادو، محیط زیست، حیوانات و موضوعات متنوع دیگری که برای هر کسی جذاب است.

از سال ۱۳۹۸ که آی‌قصه شروع به کار کرد جدا از تمام رویاهای کودکانه‌ای که به همراه قصه‌هایش شکل داد، مسابقات متنوعی نیز برگزار کرد که قصه‌های من و ویروس (در روزهای قرنطینه و کرونا) و مسابقه ایران ۱۵۰۰ از جمله این مسابقات بودند.

معاونت ارتباطات و فناوری، شهرداری، یونسکو، آکادمی آموزش مالی و… از جمله نهادهایی بودند که به دنیای قصه‌ها آمدند و دنیای کودکان را همراهی کردند.

هدف ما در آی‌قصه ساختن دنیایی بهتر برای کودکان فارسی‌زبان در سراسر دنیاست.